We are searching new GNLD Business-Partners in Poland!

WITAMY W GNLD

Picture

GNLD jest pionierem w dziedzinie  Biologii Komórkowej i wellness jusz 51 lat. Firma powstała w USA.  GNLD produkty i suplementy dietetyczne są dostępne w 53 krajach świata. GNLD Int. jest firma globalnie działająca i wchodząca do Polski. Nasza grupa GNLD CLUB i The VISION TEAM poszukuje liderów, Polaków w Polsce, Wielkiej Brytanii i innych krajach Unii Europejskiej.  Szukamy pierwszych osób chetnych do współpracy, szukamy ludzi którzy chcą zająć TOP pozycję w firmie GNLD Int.  i skupić się na budowaniu podwalin GNLD biznesu w Polsce, Wielkiej Brytanii i krajach UE,  oraz ludzi którzy chcą poprawić swoje zdrowie i urode.

Szukamy osoby z doświadczeniem w network marketingu i osoby zainteresowne propagowaniem GNLD zdrowotnych suplementów diety. Osoby mają możliwość rejestrowania się w Polsce i tworzenia rynku uznanych na świecie, naturalnych produktów GNLD w UE i Polsce. Czekać Cię bedzie przecieranie nowych szlaków ale nagroda ze ten wysiłek jest olbrzymia, ponieważ kto jest na początku zyskuje najwięcej! To jest okazja  dla ludzi z “jajami”, wariant ryzykowny ale z ogromną perspektywą.

Podejmij Współpracę z Nami jusz teraz
    Możesz zostać konsumentem preparatów GNLD
  • Jeśli chcesz kupować preparaty GNLD taniej
  • lub wiesz już, że będziesz stosować GNLD preparaty regularnie!
    Możesz zostać także Menadżerem GNLD
  • Wspólpraca jest poparta prostym i doskonałym planem marketingowym, który gwarantuje Ci osiągnięcie satysfakcji finansowej oraz spełnienie ambicji zawodowych..

Co daje każdemu bycie częścią naszego biznesu z GNLD Europa?

1. TOP profukty GNLD To jest najważniejsze, bo zdrowie jest najważniejsze. Wynik 50 lat SAB.
2. Wspaniały Plan Marketingowy a co za tym idzie dodatkowe źródło w konsekwencji pasywnego dochodu.
3. W naszym biznesie masz tylko 100 PV osobistej kwalifikacji na 4 tygodnie!. To jest biznes dla ludzi, którzy chcą się dzielić zdrowiem i wolnością finansową z innymi. Ty decydujesz komu polecasz GNLD Produikty i robisz to dlatego, że chcesz, a nie ponieważ masz dużo produktów do sprzedania.
4. Kontakty, znajomości i przyjaźnie, które przetrawają często całe życie. Zaczęliśmy ten biznes kierując się zasadą, że pracujemy tylko i wyłącznie z ciekawymi ludźmi. Ludźmi, których lubimy, do których mamy zaufanie i z którymi przyjemnie spędza się czas.
5. Misja pomagania i świadomej edukacji GNLD.  People Empowering People.Naszą misją i celem działania jest nie tylko dostarczanie najlepszych produktów GNLD. Prowadzimy także edukację prozdrowotną połączoną z edukacją z zakresu finansów osobistych i rozwoju inteligencji finansowej. Najważniejsze w życiu jest zdrowie a wraz z nim także finanse do realizowania w pełni swoich marzeń i planów. Nasze lata doświadczeń w biznesie, setki przebytych szkoleń są gwarancją realizacji misji. Już za kilka dni otrzymasz od nas informację o seminarium GNLD.

Z przyjemnością informujemy, że u nas dostępny jest już GNLD formularz, który pozwoli Państwu łatwiej nawiązać kontakt z GNLD i zamawiać preparaty GNLD (są przeznaczone tylko do osobistej konsumpcji) w Polsce. Napisz do nas i otrzymasz formularz i zasady jak rozpocząć GNLD wspólprace w Polsce(upust 25%, GNLD info, i.t.p...)tutaj  "wspólpraca GNLD "
Picture
Picture